Ata gëzojnë lidhjen e dashurisë, dhe pse me 48 vite diferencë. Kompozitori amerikan, Don McLean është fotografuar duke dalë nga hoteli në Londër me të dashurën Paris Dylan, 24 vjeçe.

Ai dukej shumë i qetë duke ecur, ndërsa pranë tij qëndronte bukuroshja, e veshur me një fustan ku dukeshin qartë linjat e saj trupore.

Romanca e tyre u bë publike vitin e kaluar, ku të gjithë filluan dyshimet se shumë shpejt do shpallej fejesa mes tyre.

Gjatë një interviste, 24-vjecarja e quajti veten superfanse të këngëtarit të muzikës folk duke thënë: “Unë duhet të shoh këngët e tij të paktën tre herë në ditë.”

Bukuroshja nuk është e panjohur për publikun pasi ka qenë shpesh herë imazh i revistave të njohura si Maxim dhe Playboy.

Image result for Don McLean paris

Image result for Don McLean parisImage result for Paris DylanImage result for Paris Dylan